איך להיכנס לכושר וגם ליהנות מהדרך!?

אם קשה לכם להיכנס לכושר, להתמיד וליהנות מפעילות גופנית, הסרטון הזה בשבילכם!
קבלו ממני 3 טיפים פשוטים שיעזרו לכם לשמור על כושר וליהנות מהדרך:

טיפ ראשון – תאהבו את פעילות הכושר שאתם עושים

כמו בכל דבר בחיים, ככה גם בפעילות גופנית וכושר. אם תאהבו את מה שאתם עושים, אתם תופתעו לגלות כמה קל להתמיד בפעילות ואפילו ליהנות ממנה. יש כל כך הרבה שיטות שונות ותחומי ספורט שונים, ככה שאני בטוח שאתם תמצאו לפחות פעילות אחת שתגרום לכם לסיפוק והנאה.

טיפ שני – הצבת מטרות ויעדים, גם בכושר!

כי בתכלס, כמו בכל דבר בחיים, ככה גם בכושר- כולנו מצפים לראות תוצאות מהעבודה קשה ומהזמן שאנחנו משקיעים. ותוצאות הן סיבה מעולה לשמור על מוטיבציה גבוהה לאורך זמן. אז תציבו לעצמכם מטרה עיקרית אחת המורכבת ממספר מטרות קטנות שיובילו אתכם לתוצאה הסופית. לדוגמה- אם אני רוצה לרדת 15 ק"ג, אני אעשה זאת בשלבים שלבים כאשר כל שלב הוא יעד בפני עצמו. ואם אני רוצה ללמוד לרוץ 10 ק"מ, אני אציב לעצמי כמטרה ראשונה לרוץ 2 ק"מ, מטרה שניה 5 ק"מ וכן הלאה עד למטרה הסופית. בדרך הזו אתם תוכלו להיות עדים להצלחות המתוקות שלכם בדרך להצלחה הגדולה ובו בזמן לשמור על מוטיבציה גבוהה לאורך הדרך.

טיפ שלישי- הפנימו את חשיבות הכושר לאורח חיים בריא

חשיבות פעילות גופנית- למה אני מתכוון? אחרי שמצאתם את הפעילות הגופנית שמאתגרת ומספקת אתכם, הצבתם מטרות ויעדים, נותר לכם להבין דבר אחד חשוב- פעילות גופנית היא הרבה מעבר למראה ויזואלי! היא תורמת להפגת מתחים, העלאת מצב הרוח, דיכוי עייפות, שיפור הריכוז ועוד יתרונות רבים התורמים לאורח חיים בריא. ואם הבריאות שלכם חשובה לכם, אני לא חושב שיש סיבות טובות יותר להתחיל ולעשות. אז חברים, תפנימו, תיישמו ואני מבטיח לכם שגם אתם תצליחו לשמור על כושר וליהנות מפעילות גופנית לאורך זמן. שלכם, איתן קטן!

גלילה לראש העמוד

צרו אתנו קשר בדרך הכי נוחה לכם, ובואו לאימון ניסיון מלא אנרגיות!