אימון נינג'ה לילדים

לאחרונה יותר ויותר ילדים (והורים) נחשפים לאימוני נינג'ה ומעוניינים להשתלב בהם כדי ליהנות מהיתרונות הרבים שלהם. באופן אישי, זה כל כך מובן לי, כי ילדים מתחברים לאתגרים ובאימון הנינג'ה יש המון כאלו. אז מה עושים באימוני הנינג'ה? לאיזה ילדים הם מתאימים ומה היתרונות שבהם?

 

מטרת התרגיל: חיזוק שרירי הגוף, שיפור הכוח, סיבולת השריר והקואורדינציה.

מה עושים באימון נינג'ה

מבחינת התרגילים (או האתגרים), הילדים נדרשים לטפס על חבלים בצורות שונות, לעבור בסולם קופים, מעבר מטבעות לטבעות, קפיצות מקום אחד לאחר (למשל ממוט מתח לטבעות תלויות) ועוד ועוד תרגילים מגוונים שעיקר העבודה מתמקד בחיזוק שרירי הגב והידיים, אך בנוסף לאלו, מתבצעת עבודה על השרירים המייצבים, קואורדינציה, תנועתיות, שליטה טובה יותר בגוף וכמובן- העלאת הביטחון העצמי של הילד שלפעמים מהווה למחסום הכי גדול בביצוע תרגילים מסוימים. לדוגמה, הרבה ילדים שמגיעים אלינו חוששים לטפס על החומה, לעבור משלב אחד לשלב השני בסולם הקופים או לעבור את קורת ההליכה שלנו (לשיפור יציבה), אך מאימון לאימון ניתן לראות שיפור מדהים ביכולות של הילדים והרצון שלהם לסיים אתגרים כתוצאה מ"שבירת" המחסום הפסיכולוגי והשינוי בביטחון העצמי שלהם. בכל פעם שאנו עדים לרגעים כאלה, זה הרגע המספק יותר.

לאיזה ילדים מתאימים האימונים?

מעבר מטבעת למוט מתח במהלך אימון נינג'ה לילדים

אימוני הנינג'ה מתאימים לכל הילדים שאוהבים אתגרים וכן, גם אם הוא לא בעל כושר גופני גבוה או סובל מעודף משקל. כל עוד ההדרכה מתבצעת תחת מעטפת מקצועית שיודעת לבצע התאמות לכל ילד בהתאם ליכולת האישית שלו, כולם נהנים הן מחווית אימון מהנה והן מהדרכה מקצועית שמטרתה לשפר את הכושר הגופני של הילדים, לחזק את הגוף והביטחון העצמי שלהם תוך המנעות מחשיפה לפציעות ספורט מיותרות.

אימון הנינג'ה שלנו ברחובות-FTR

אימוני הנינג'ה שלנו ב-FTR רחובות מועברים בקבוצות, כאשר אופי האימון מתבטא באתגרי נינג'ה מגוונים עם שילוב תרגילים פונקציונליים שמטרתם לחזק את שרירי הגוף, בדגש על שרירי הבטן והליבה. בנוסף, אנו משלבים עבודה סיבולתית כדי לתרום לשיפור בסיבולת לב הריאה של הילדים ובדרך הזו, אנו דואגים שכל ילד וילד ישתפר הן מבחינת הביטחון העצמי והן הכושר הגופני על כל מרכיביו- סיבולת לב ריאה, כוח, גמישות, יציבה, קואורדינציה, סיבולת לב ריאה ועוד. כל זאת, תחת מעטפת חמה, מקצועית, נעימה ומהנה 🙂

גלילה לראש העמוד

צרו אתנו קשר בדרך הכי נוחה לכם, ובואו לאימון ניסיון מלא אנרגיות!