השינוי של אוהד דור

הכירו את אוהד דור, בן 44. אוהד הצטרף למועדון FTR בתחילת שנת 2014, באופן מקרי לחלוטין. זה היה בימים שלא היה לנו מועדון רשמי, האימונים התקיימו בספורטק ובימי החורף הקשים, בסטודיו ששכרתי פר שעה. באחד האימונים שהתקיימו בסטודיו השכור, אוהד היה במהלך אימון אישי עם אחד ממאמני המקום וכאשר הצטלבו דרכינו, הוא שאל את המדריך אודות האימון שלנו. לאחר מספר דקות ניגש אליי אותו מדריך כושר ושאל אותי, האם אוהד יכול להצטרף אלינו לאימון ניסיון. שאלתי את אוהד מספר שאלות והסברתי לו שמדובר באימון כושר שונה לגמרי ממה שהוא רגיל. הוא התעקש להישאר (למרות שסיימנו את החימום טרם הצטרף) ואני הבנתי באותו הרגע, שמדובר על איש מיוחד ועקשן, אחד משלנו. לגמרי שלנו! מאז ועד היום, הוא חלק בלתי נפרד ממשפחת FTR שלנו. ולא רק, הוא גם אחד המתאמנים החזקים והמובילים שלנו.

אוהד דור

איזה שינוי עברת אצלנו?

עברתי הרבה שינויים… התחזקתי מאוד פיזית ומנטלית. סיבולת לב-הריאה שלי השתפרה פלאים. אם פעם יכולתי לרוץ 50 מטר, היום אני מסוגל לרוץ קילומטרים ורק מחכה להקפיץ את הדופק שלי בכל אימון. בנוסף לכל הגוף שלי התחטב ומסת השריר שלי עלתה.

שלוש סיבות להתמדה שלך ב-FTR?

קודם כל היחס האישי שלך ושל צוות המועדון. זו חמימות שאין באף מקום אחר שחוויתי בעבר. האווירה המשפחתית והמתאמנים שהפכו לחברים, האימונים האינטנסיביים שכל פעם מאתגרים אותי, הגיוון באימונים, הסיפוק האדיר שמורגש אחרי כל אימון והפגת המתחים ביום יום אחרי כל אימון זו הרגשה שאני לא יכול לוותר עליה.4. האתגר

רוצים לשמוע פרטים נוספים ?

יש לך כמה טיפים למצטרפים חדשים?

אני ממליץ לכל מתאמן שמגיע למועדון שקודם כל ידאג להשאיר את האגו בבית, להתחיל מההתחלה וברגע שמרגיש לו לנכון, שיתחיל לאתגר יותר את הגוף שלו. הסובלנות משתלמת, הזמן עושה את שלו ובאימונים האלה משתפרים מהר מאוד בכושר הגופני.

אודות המחבר

איתן קטן

חי ונושם ספורט מגיל צעיר, בעלים של מועדון FTR לאימון פונקציונלי ברחובות. עוסק בתחום הדרכת הכושר מזה -10 שנים ופועל נמרצות למען קידום הכושר ושמירה על אורח חיים בריא ע"י הכוונת מתאמנים ומאמנים באימונים, סדנאות וקורסים מקצועיים.

השארת תגובה