יובל גלילי - כושר ואורח החיים

הכירו את יובל, בן 29. יובל הצטרף למועדון FTR בחודש אפריל 2016. מספר שבועות לפני הצטרפותו של יובל למועדון FTR  זכה להתאמן באופן אישי עם ניר תומר. הסיפור שלFTR  ויובל החל מיד לאחר מכן, כאשר יובל היה מוכן מספיק להתמודד עם אימוני הקבוצה (מנטלית ופיזית(. זהו אחד הסיפורים המרגשים ביותר שחוויתי כבעלים וכמאמן של FTR. יובל הגיע אלינו עם כושר גופני ירוד ונוסף על כך, הוא אובחן עם תסמונת אספרגר. למרות זאת, יובל לא ויתר, על אף הקשיים שחווה באימונים הראשונים שלנו. לא רק שהוא לא ויתר, הוא הפך להיות חלק בלתי נפרד מאיתנו ומגיע לאימוני הכוח שלנו בקביעות. מבחינתי, זה לא מובן מאליו לראות את יובל מתמיד בצורה הזו וגם נהנה מכך. השיפור שלו בכוח, בסיבולת ובכושר הגופני הכללי הם סיפוק שאין לתאר. אני בטוח שמי שנוכח באימוני הכוח שלנו יחד עם יובל, יודע בדיוק על מה אני מדבר.

יובל גלילי

ירדת במשקל מאז שהצטרפת אלינו?

ירדתי חמישה קילו מהמשקל. זה לא רע ביחס לזמן שאני מתאמן אצלכם, אבל את השינוי הגדול באמת עשיתי באומץ שלי, בפתיחות ובאמונה העצמית שלי. לבוא לאימונים קבוצתיים עבורי היה בלתי יאמן. כיום אני מגיע, נהנה מאוד ומשתפר כל יום. הכושר שלי עלה בצורה מדהימה. אני מצליח לעלות 11 עליות מתח מלאות ו-2 עליות מתח עם תוספת של 20 ק"ג! 15 עליות מקבילים ו-5 עליות מקבילים עם תוספת קלה של משקל. וההישג הכי גדול שלי עד כה- הצלחתי למשוך 100 ק"ג בדדליפט, מה שהיה בגדר חלום שלי! בנוסף לכל שיפרתי את סיבולת לב-הריאה שלי. יש לי את היכולת לבצע אימון מלא, שזה משהו שלא הייתי מאמין שיקרה ובנוסף לכל גם אהנה חברתית. חשוב לי לציין שבמידה מסוימת הצלחתי למצוא עבודה בעזרת FTR, בתקופה שאחרי המשבר שחוויתי בעבודה הקודמת. זכיתי להכיר אנשים טובים ובינהם את נטלי שולקין, שהתנדבה לעזור להכין לי סרטון תדמית שבזכותו הוצעה לי העבודה החדשה בה אני עובד כיום – גן ילדים. המכון היה עבורי מקום לאמונה עצמית, שגרה ולביטחון עצמי מלא ביכולות האישיות שלי.

רוצים לשמוע פרטים נוספים?

יש לך מה לומר למתאמנים הזקוקים לזריקת מוטיבציה?

יכול להיות שלא הרבה היו רוצים לשמוע את זה, אבל מה שאני רוצה לומר לאנשים הרוצים לחולל שינוי חיובי בחייהם אבל מפחדים מהדרך ומהקושי הוא, שהדרך היחידה להצלחה היא בלי להתייפייף, בלי אגו ועם הבנה שקיים סיכוי גדול שיהיו רגעים בהם אתם "תכשלו" ולא תצליחו לעמוד בציפיות שלכם. זה בסדר. כזו היא ההתחלה וכל כישלון הופך להצלחה אם אתם למדים ממנו. ומי שידע להסתכל הדברים בצורה חיוביות יצליח בגדול. לא באנו להתחרות באולימפיאדה, גם לא באליפות הארץ. כמו שניר תומר אמר לי בעבר- "אתה מתחרה רק בעצמך ולא באחרים".

יובל גלילי

אודות המחבר

איתן קטן

חי ונושם ספורט מגיל צעיר, בעלים של מועדון FTR לאימון פונקציונלי ברחובות. עוסק בתחום הדרכת הכושר מזה -10 שנים ופועל נמרצות למען קידום הכושר ושמירה על אורח חיים בריא ע"י הכוונת מתאמנים ומאמנים באימונים, סדנאות וקורסים מקצועיים.

השארת תגובה