השינוי של ססר - ירידה במשקל

תכירו את ססר, בן 35. הצטרף למשפחת FTR בינואר 2016. לאחר 8 חודשים כחלק בלתי נפרד מהמועדון שלנו, הגיע הזמן לעשות השוואות- אז והיום ועל הדרך, לומר מספר מילים טובות עליו וגם בשבילכם, מתאמנים יקרים.

ירידה במשקל – כמה קילוגרמים איבדת עד כה?

הירידה במשקל שלי מסתכמת ב- 10 קילו תוך חמישה חודשים של התמדה בתזונה ובאימונים. בזכות הירידה במשקל צמצמתי את ההיקפים, ירדתי כמה מידות במכנסיים וגם רואים שיפור ניכר בבטן. סוף סוף יש קוביות. מה לגבי שינוי בכושר הגופני שלך?

השינוי של ססר

כשהגעתי למועדון הייתי מצליח לעלות 3 עליות מתח. אתמול סיימתי 50!!! זה היה קשה, אבל הצלחתי. בתרגיל טורקיש גט אפ התחלתי בקושי עם 8 ק"ג, היום אני עובד עם 20 ק"ג. ואת הסווינג הרוסי התחלתי עם 8 ק"ג וכיום עם 32 ק"ג. כל זה בנוסף לשיפורים נוספים בכושר הגופני שלי – אני חזק יותר, הסיבולת שלי השתפרה ומרגישים את זה בריצה ובאימונים עצימים, היציבה שלי טובה יותר ואני מצליח לעשות גם עמידת ידיים.

איך המועדון משפיע לך על החיים?

המועדון אדיר. יש ימים שאני מגיע בדיכאון, איך שאני צועד לתוך המתחם עולה בי חיוך ושמחה כי יש בו אנשים טובים, שמחים, מאמנים שהם ברמה טובה ואיכפת להם מההצלחה שלי. אני יודע שאני משתפר וזה מקנה  לי ביטחון, לא רק בגלל הגוף, אלא בגלל האתגר שאתם מציבים בכל פעם מחדש וגורמים לי לעבור אותו בהצלחה. אני יודע שאם אני אצליח לעמוד באתגר העומד מולי, זה יהיה הישג אישי חשוב מאד כי זה לא קל פיזית ומנטלית. לא כל אחד יכול לעמוד בזה. אני גאה להיות חלק ממשפחת FTR. לא רואה את עצמי מחוץ למשפחה הזו, כי היא מכילה ודואגת. אני חייב לציין שכיום אני לא מפחד משום אתגר פיזי, אני יודע שעם עבודה קשה ונכונה אני אעמוד בכל דבר שניצב בפני, מה שלא הייתי מסוגל לעשות לפני שהצטרפתי למועדון. חששתי ולא האמנתי שאני מסוגל להצליח ואני כל כך שמח שעשיתי את הצעד הראשון והצלחתי.

רוצים לשמוע פרטים נוספים?

יש לך מה לומר למתאמנים הזקוקים לזריקת מוטיבציה?

לאחר הצעד הראשון שבו אתה מגיע למועדון או לחדר הכושר, אתה מבין כמה שהאימון תורם לנפש ולחיים שלך. זה אורח חיים והרבה מעבר למראה החיצוני. ההרגשה הטובה הזו שלי עם עצמי, לאחר שסיימתי אימון מוצלח והאנרגיות שבבוקר שאחרי, עושים את שלהם. כן, הגוף כואב, יש ילדים, לימודים ומצב הרוח לא תמיד בשיא, כולם יחד יכולים להוריד את החשק לאימון וכאן בדיוק נכנס הפלוס של FTR.  המועדון שלך הוא ממש משפחה שמספקת מקום נוח ונעים לכולם. מהרגע הראשון שנכנסים מרגישים את האנרגיות המיוחדות של המאמנים והמתאמנים וזה עושה את הכל. החובות, העומס בלימודים, מצב הרוח שלא תמיד בעננים, פשוט נעלמים ובמקומם מתמלאים באנרגיות ליום חדש, לכבוש את העולם.

אודות המחבר

איתן קטן

חי ונושם ספורט מגיל צעיר, בעלים של מועדון FTR לאימון פונקציונלי ברחובות. עוסק בתחום הדרכת הכושר מזה -10 שנים ופועל נמרצות למען קידום הכושר ושמירה על אורח חיים בריא ע"י הכוונת מתאמנים ומאמנים באימונים, סדנאות וקורסים מקצועיים.

השארת תגובה