מאמן כושר אישי ברחובות

בין אם אתם רוצים לרדת במשקל ולחטב את הגוף, להיכנס לכושר ולשמור על אורח חיים בריא, הגעתם למקום הנכון! מאמן כושר אישי בסטודיו פרטי ברחובות, יכוון אתכם אל המטרה בצורה המקצועית ביותר!
מחפשים את הדרך המהירה ביותר לשיפור הכושר הגופני והמראה הכללי? יש לי את הדרך!
מעוניינים לרדת במשקל ובאחוז השומן בגוף? יש לי את הכלים!
חיזוק וחיטוב הגוף בדרך נכונה ובריאה? בסטודיו שלי הכל אפשרי!

 

איתן קטן – מאמן אישי ומקצועי ברחובות

איתן קטן הוא מאמן כושר אישי בעל ניסיון רב עבור כל מטרה: ירידה במשקל וחיטוב הגוף, עלייה במסת השריר, שיפור הכושר הגופני ושמירה על נפש בריאה בגוף בריא. עד היום איתן סייע בהצלחה רבה למאות לקוחות מרוצים להשיג את מטרתם ולחיות בשגרת חיים בריאה יותר. בנוסף, לאיתן מגוון הכשרות עשיר בתחום הבריאות והספורט והן: הדרכת כושר לילדים ומבוגרים מטעם וינגייט, מדריך קטלבלס, התמחות באימון פונקציונאלי, תזונת ספורט מטעם אוניברסיטת תל אביב (שיאים), התמחות בתזונת ספורט- איגוד הספורט והמדע הבינלאומי, ארה"ב.
"תנו לי לקחת אתכם כפרויקט אישי, שבו אני מבטיח לסיים אותו בהצטיינות. ומה אני רוצה שתבטיחו לי בתמורה? בקשה צנועה- שתגיעו לאימון עם המון רצון והרבה אנרגיות חיוביות." (איתן קטן, מייסד
FTR)

 

איתן קטן
איתן קטן

שיטת אימון הכושר האישית שלי

אם גם אתם רוצים לרדת במשקל ולחטב את הגוף, לחזק את השרירים ולשמור על הבריאות הכללית- הגעתם בדיוק למקום הנכון! כמאמן כושר אישי בעל נסיון רב, אני יודע כיצד להתאים לכם את התוכנית הנכונה ביותר עבורכם, בהתאם למטרה האישית שלכם. יחד עם זאת, הידע המקצועי שלי בתזונת ספורט הוא כלי חזק ביותר המסייע לי בליווי לקוחותיי אל הצלחה בדרך בריאה ונכונה. תהליך השגת המטרות שלי מוצלח הודות לשילוב המנצח של תזונה נכונה ותכנית אימון המותאמות באופן אישי לצורכי הלקוח.
אז מה המטרה שלך? להוריד באחוזי השומן ולחטב את הגוף? להעלות במסת השריר? 
אצלי מתחייבים לתוצאות!

רוצים לשמוע פרטים נוספים?