כושר אמיתי בעיר רחובות

מועדון כושר FTR רחובות הנו המועדון הראשון והגדול לאימוני כושר פונקציונליים בעיר רחובות. שיטת הכושר הייחודית פותחה על ידי איתן קטן וכיום מועברת למאות מתאמנים מרוצים. המועדון מציע מגוון רחב של אימונים ברמה מקצועית גבוהה מאוד, והכי חשוב- באווירה משפחתית חמה במיוחד, תוך התחייבות לתוצאות.

מחפשים מועדון כושר בעיר רחובות והסביבה? הפסיקו לחפש! מועדון כושר FTR ברחובות מציע לכם מגוון רחב של אימונים (למתחילים ולמתקדמים), המועברים על ידי צוות המדריכים המוביל בארץ, תוך שימוש בשיטה ייחודית ומוכחת, אשר מאפשרת לכם לעבוד ולשפר בדיוק את מה שאתם רוצים. צוות המדריכים המנוסה והמסור של המועדון ילווה אתכם לאורך התהליך עד שתגיעו לתוצאה המיוחלת, באחריות!

ליווי מקצועי ואווירה משפחתית

בסטודיו FTR לאימון פונקציונלי מבינים שהמקצועיות חשובה, אך הליווי המקצועי והאווירה בה מתנהל האימון חשובים לא פחות. אצלנו לא תרגישו לבד, אלא תזכו לליווי צמוד וליחס אישי חם. האימונים מתקיימים בקבוצות קטנות, המאפשרות לכם ליהנות מהיתרונות של אימון בקבוצה וגם לקבל יחס אישי מכל אחד מהמאמנים שלנו.

מגוון אפשרויות לנוחיותכם

מועדון כושר רחובות מציע לכם לו"ז עשיר שיאפשר לכם להגיע לאימון שאתם רוצים בזמן שנוח לכם. תוכלו להגיע לכל אחד מסוגי האימונים השונים בשעות הבוקר ובשעות הערב, ובכך ליהנות מתוצאות אמיתיות.

מהו אימון כושר פונקציונלי בשיטת FTR?

שיטת אימון הכושר הפונקציונלי FTR היא תוכנית ייחודית שפותחה על ידי איתן קטן, והולכת וצוברת פופולריות רבה בעיר רחובות והסביבה, אליה מגיעים מתאמנים רבים גם מערים אחרות.

אימון כושר פונקציונלי הוא אימון המשלב בין שיטות אימון שונות ובכך מאפשר למתאמן לשפר את ביצועיו בכל מרכיבי הכושר. כל מתאמן יודע שלכל אימון יש את היתרונות שלו ואת האלמנטים שהוא משפר. מי שרוצה לרדת במשקל למשל, יגיע לאימונים בהם שריפת הקלוריות גבוהה מאוד ומצד שני, מי שמעוניין לעלות במשקל ובמסת השריר יגיע לאימוני הכוח, בהם שריפת הקלוריות נמוכה יחסית ומשקלי העבודה גבוהים.

שיטת האימון הפונקציונלית של FTR מאפשרת לכם לשלב בין מגוון רחב של אימונים לפי הצרכים שלכם ובהתאמה אישית. במסגרת אימוני הכושר הפונקציונליים תוכלו לשלב בין סוגים שונים של אימונים שיועברו על ידי שלל מדריכים מקצועיים ומנוסים, וכך ליהנות מהיתרונות של כל סוג אימון.

שיטת האימון ב-FTR משלבת בין סוגים שונים של אימון הכוללים אימון הנפת קטלבלס, קטלבלס פיטנס, אימוני TRX,  אימוני משקל גוף (ג'ימנסטיק ואימוני רחוב), אימוני כוח, אימוני גמישות ושיטות אימון נוספות. המגוון הרחב של האימונים מאפשר לכם לעבוד ולשפר את כלל מרכיבי הכושר הגופני: כוח, מהירות, זריזות, גמישות, סיבולת לב-ריאה, שיווי משקל ויציבה, קואורדינציה, ועוד.

הסוגים השונים של האימונים משולבים יחד לכדי תוכנית אימון אחת כוללת, המותאמת כמובן לצרכים האינדיבידואלים של המתאמן. כך, אתם נהנים מאימון מגוון ולא משעמם, והכי חשוב- אימון יעיל במיוחד שעובד בדיוק על מה שמתאים לכם. ולמקרה שפספסתם, אימוני הכושר ב-FTR מתאימים למתאמנים מתחילים וגם מתקדמים וזאת הודות ליחס האישי והמקצועי של צוות המועדון.

 

גלילה לראש העמוד

צרו אתנו קשר בדרך הכי נוחה לכם, ובואו לאימון ניסיון מלא אנרגיות!