לזכרו של אלון קליינמן

אלון קליינמן נולד ב-4.6.2002, בן לגיא ולילך, האח הקטן של גל והתאום של ארז
אלון תמיד היה הכי הכי, בכל דבר ועניין. הבחור הכי יפה בחדר, הבן זוג הכי טוב לשיר, הכי צנוע, הכי טוב לב, הכי חכם, הכי חבר, הכי מצטיין, הכי מנהיג בלי להתאמץ. באמת יחיד במינו.

לאורך כל ילדותו שיחק כדורסל בצורה מקצועית, מגיל 6-15. בשנות התיכון החליף את החלום שלו והחליט להתגייס ליחידה מובחרת. כדי להגשים את החלום הזה שילב אימונים מפרכים ב- FTR וכושר קרבי.
באוגוסט 2019 התגייס לקורס טיס ומשם התגלגל למסלול במטכ״ל, כאשר לבסוף מצא את ביתו ביחידת מגלן, לימים כמפקד צוות שהפך למשפחתו השנייה.

‎אלון לחם בעזה כ-4 חודשים. בתחילת פברואר 2024 השתחרר משירות קבע, ובלי למצמץ נכנס עם הצוות שלו חזרה לעזה בתור מילואימניק.

אלון נפל בקרבות הקשים בחאן יונס ב-11.2.24 והותיר אחריו משפחה, בת זוג וחברים כואבים המומים ומתגעגעים.

את האימון הבא הכנו לזכרו של אלון, שהיה לאחד המתאמנים הבולטים במועדון שלנו ובקבוצת העלית בפרט. כל מילה שננסה לומר כדי לתאר את האדם הקסום, הכובש ומעורר ההשראה והערצה שהיה, תתגמד לעומת מה שזכינו באמת לקבל ממנו במציאות. וככזה, בחרנו לקרוא לאימון בשם שהכי יאפיין את אלון כמתאמן-

The Unbroken Hero – הגיבור שלא נשבר

לשם הזה יש משמעות רבה גם באימון עצמו (תכף תבינו) ואם אתם רוצים לחלוק כבוד לאיש אהוב, מלח הארץ וגיבור ישראל בדרך זו- הפעילו את הסרטון, הקשיבו להנחיות ותהנו מאימון ייחודי ומאתגר במיוחד, בדיוק כמו שאלון נהג לעשות.

*מועדון FTR רחובות פותח את שעריו עבור כל מתאמן ומתאמנת שירצו להגיע לבצע את האימון לזכרו של אלון, ללא עלות. רק נדרש תיאום מראש באמצעות הווטסאפ- 052-534-6565