ממתאמן מתחיל לאתלט מוביל

ממתאמן מתחיל לאתלט מוביל

אז איך הכל התחיל? כנראה ששמעתם על מועדון FTR דרך הפייסבוק או דרך חבר, התעניינתם מאוד והחלטתם להגיע לאימון ניסיון כדי לחוות את שיטת האימון שלי. אני משער שמהרגע הראשון שנכנסתם למועדון הבנתם שמדובר במועדון כושר מסוג אחר, כזה שמתנהל בו משהו שלא הכרתם או חוויתם לפני. לאחר מספר דקות כבר הצטרפתם לאימון, המאמן נתן את הסבריו אודות האימון וזה נשמע לכם כמו סינית לכל דבר. כשהסטופר התחיל לזוז והסינית יצאה אל הפועל הדופק שלכם טס לעננים ומרגע זה והלאה הבנתם שאכן מדובר בכושר מסוג אחר, שונה ומאתגר. אני מניח שכבר במחצית האימון הרגשתם את ההרגשה שאני הרגשתי באימון הראשון שלי- "לאן הכנסתי עצמי ואיך לעזאזל אני יוצא מזה?". ההרגשה הזו הלכה והתחזקה כאשר ראיתם את המתאמנים סביבכם ממשיכים לעבוד וזו הנקודה שבה חלה נקודת השבירה וההבנה, הנקודה שבה אתם מבינים ומשלימים עם העובדה שחשבתם שאתם בכושר, אך מסתבר שאינכם שולטים בו מספיק. כן, זה מבאס ומתסכל, אבל בהחלט נתון לשינוי, שינוי שכולו בידיים שלכם.
איך בדיוק? כאחד שהיה בעבר במקום הזה וכיום מוביל עשרות מתאמנים מתחילים, יש לי כמה טיפים מקצועיים עבורכם:

* זכרו תמיד שכל מתאמן ומתאמנת שאתם רואים כמודל למטרה היו במקום שלכם כשהם התחילו את דרכם בעולם הכושר. גם להם היה קשה וסביר להניח שגם הם הגיעו אל אותה נקודת שבירה באימונים הראשונים שלהם ב-FTR. הם צמחו מנקודת השבירה הזו ע"י הבנה שהכוח לשינוי טמון בידיים שלהם ועם רצון והתמדה הם ישיגו כל מטרה.

* הגעתם לאימון קבוצתי, התעייפתם מאוד, הסתכלתם לצד והרגשתם שהמתאמן שלצדכם ממשיך לעבוד כמו מכונה משומנת? תעצרו שניה, תסתכלו עליו ותפנימו- תתמידו כמוהו וגם אתם תשיגו! היום אתם הם אלה הנמצאים בנקודת ההתחלה. בעוד מספר חודשים אלה יהיו מתאמנים אחרים ואתם תהיו למודל המטרה שלהם. רמת הכושר שלכם תעלה וגם תדעו איך לנצל את האנרגיה שלכם בצורה יעילה יותר.

* קשה לכם באימון? הצלחנו לשבור אתכם עד כדי כך שאינכם מסוגלים להמשיך את האימון? מעולה! מיציתם את סף גבול היכולת שלכם באותו אימון ספציפי והחכמה היא לקבל זאת באהבה והבנה שהיום השלמתם X סיבובים ובעוד מספר שבועות תשלימו X ועוד כמה סיבובים לאוסף. היתרון והכיף של מתאמנים מתחילים הוא ליהנות משיפור מהיר בביצועים הספורטיביים והכושר הגופני.

לסיכום:

אני יודע מהי תחושת חוסר הידע בסביבה "שופעת" ידע. אני גם יודע איך לתעל אותה למקום חיובי כדי שאוכל להגשים את המטרות שלי. אני ממליץ לכולכם לפעול כמוני ולעצור לרגע, לחשוב, להבין, להפנים ובסוף להניח את האגו בצד כדי שתצליחו לפעול במהלך האימון מתוך מקום שקול וסובלני. אין לשכוח שכולנו היינו במקום הזה ועברנו את התהליך הטבעי הזה ממתאמנים מתחילים למתאמנים מובילים.
וזכרו תמיד ש- סובלנות, רצון והתמדה הם שם המשחק.

מוזמנים לאימון ניסיון:

גלילה לראש העמוד

צרו אתנו קשר בדרך הכי נוחה לכם, ובואו לאימון ניסיון מלא אנרגיות!