תחרות אימון משקל גוף

זה היה עוד אירוע מרגש ומוצלח תחת המעטפת של FTR. אירוע ראשון ובהחלט לא אחרון- תחרות אימון משקל גוף (קליסטניקס) ראשונה במועדון FTR, תחרות שבמהלכה ואחריה שאלתי עצמי את השאלה, איך הרגש משתלט עליי בכל אירוע ואירוע שאנו מקיימים במועדון? אני חושב שהיום, יותר מתמיד, אני יודע ומבין את התשובה לשאלה הזו והיא, ללא ספק החיבור המדהים שהמועדון שלנו רוקם בין אנשים שונים בשילוב אנרגיות חיוביות כל כך. בנוסף לכל, עצם ההרגשה שיש לי חלק גדול בקידום המודעות לכושר מסוג זה- אימון משקל גוף, המהווה מרכיב בסיסי באימון הפונקציונלי, ובעיניי, חיוני מאוד לחיזוק הגוף ושיפור אורח החיים.

בהתייחסות להתנהלות התחרות ומשתתפיה, יש מספר דברים שאני חייב לציין:

  1. זכיתי בחברים אמיתיים לצוות אשר עשו את עבודתם מעל ומעבר. הראשון, אלעד ג'רפי, המאמן הותיק במועדון, השופט הראשי ומי שהיה שותף לארגון התחרות, דאג שהיא תתקיים על הצד המקצועי והמוצלח ביותר. שקד גלזר, מאמנת קבוצתית ואישית ברחובות והסביבה, שדאגה להיות שם ברגע שהיינו צריכים אותה. למיטל, מנהלת המשרד המקסימה שדאגה לתעד את התחרות ולשני חברינו במועדון שתרמו לשיפוט ולמוסיקת האיכות- עידן רוזין ומשה בן ציון.
    תודה לכם, חברים יקרים!
  2. התרגשתי מאוד לראות מתאמנים שלקחו חלק במקצים שונים רק בשביל לאתגר את עצמם ולראות היכן רמת הכושר שלהם עומדת ביחס לאחרים. קודם כל פאן, אחר כך תחרות, כמה בגרות! הגישה הזו הנה גישה מדהימה בעיניי ואני מעריץ את המשתתפים שדוגלים בה. בזכות הגישה הזו העידוד ההדדי שביניכם הפך את התחרות הזו למשהו גדול ומרגש יותר.  בנוסף, ראוי לציין את המתחרים שנרשמו למקצים בהם אינם האמינו שיקטפו את המקומות הראשונים והם הופתעו לגלות שהם עשו זאת בגדול.

חברים יקרים, אני מחכה ומצפה בקוצר רוח לתחרות הבאה. אין בי ספק שהיא תהיה גדולה ומהנה יותר!

 

 

גלילה לראש העמוד

צרו אתנו קשר בדרך הכי נוחה לכם, ובואו לאימון ניסיון מלא אנרגיות!