אבקת חלבון

1
0

שלום. כמה חלבון צריך לאכול ביום כדי לחטב את הגוף?ואם אני לא מצליל לאכול כל כך הרבה אז הבנתי שיש אפשרות לאבקת חלבון..על איזה אבקה אתם ממליצים וכמה שותים ממנה?

  • You must to post comments
0
0

שלום אביעד,

כמות החלבון הנדרשת לגוף נמדדת בהתאם למשקל הגוף שלך, מספר האימונים השבועיים וסוג הפעילות הגופנית שאותה אתה מבצע. בנוסף, יש חשיבות רבה לסוג תפריט התזונה שלך. למשל, תפריט תזונה דל פחמימות יהיה מורכב מאחוז גבוה של חלבון.

מה מטרתך בחיטוב הגוף? האם להעלות במסת השריר או לרדת במשקל ובאחוזי השומן?
לגבי אבקת החלבון, אני ממליץ לך לדאוג קודם כל לתפריט התזונה שלך ורק לאחר מכן לתוסף מזון אם ויהיה צורך בו. ובכל זאת, לשאלתך, כמות הצריכה הנדרשת מתוסף חלבון תלויה בכמות החלבון החסרה לך להשלמת החלבון היומית המומלצת/ נדרשת ביום.

  • You must to post comments
0
0

המטרה שלי בגדול זה לחטב את הגוף שלי עד לקוביות וגם להעלות את הנפח של השרירים..החלבונים יעזרו לי למקרה הזה?

  • You must to post comments
0
0

לא ניתן להעלות את מסת השרירים ובו בזמן לרדת במשקל ובאחוזי השומן, כיוון ששתי המטרות הללו דורשות שמירה על עקרונות הפוכים – מאזן קלוריות חיובי / שלילי.
מאזן קלוריות= כמות הקלוריות הנצרכת מול כמות הקלוריות הנדרשת לגוף שלנו ביממה.
לכן, תצטרך להחליט איזה מהמטרות אתה מעוניין יותר בשלב זה. כמו כן, צריכת חלבונים הנה חיונית מאוד ולכן הם יעזרו לך בשיקום ובנייה של רקמות השריר. חלבונים כתוסף תזונה יהיו יעילים מאוד אם וכאשר ישנו חוסר בצריכת החלבון היומית ויש צורך בהשלמת הצריכה ע"י תוספי מזון.

  • You must to post comments
Showing 3 results
Your Answer
Post as a guest by filling out the fields below or if you already have an account.
Name*
E-mail*
Website