אימון למתחילים

0
0

היי איתן מה קורה? האמת שחיפשתי בגוגל ״מאמן אישי ברחובות״ והגעתי לאתר שלך. אני לא מבין כלום אבל כלום בתחום הכושר! בן 30 רזה (עם כרס יפה) עצלן, מעשן, עובד משמרות (לילה בוקר צהריים) לא אוכל מסודר (לא תמיד יש תיאבון) בעל חילוף חומרים גבוהה (3-4 ביום).

אני התעוררתי על עצמי (אף פעם לא מאוחר) ורוצה להתחיל לעצב את הגוף שלי! להעיף כמה שיותר מהר את הבטן/כרס שלי ולהתרחב בידיים רגליים..

יאני פחות בנוי לאימונים בקבוצות כי לפחות בהתחלה אני רוצה איתי מישהו שידחף אותי קדימה ויתן לי מוטיבציה! מעבר לזה חשוב לי בהתחלה לפחות שיהיה איתי מאמן צמוד שידריך אותי בתרגילים ויחדיר בי מוטיבציה (קצת עצלן).

איך זה עובד אצלך? האימונים בסטודיו או בפארקים? יש משקולות וכו..? (סורי לא מתמצא בכלום הכל סינית בשבילי).

גם ממה שקראתי באתר הלכתי לאיבוד ולא יודע במה להתמקד. אשמח לתשובה ממך וגם לפגישת ייעוץ!

המטרה שלי עד החורף לראות שינוי .. תודה! 😉

  • You must to post comments
0
0

היי דודי!
מה שלומך?

ראשית כל, אף פעם לא מאוחר וכל הכבוד לך שהחלטת לקחת את עצמך בידיים ולעשות שינוי באורח החיים שלך. בהתייחס למספר דברים שכתבת בהתחלה, אני מבין שיש שתי בעיות עיקריות:

  1. תזונה לקויה
  2. חוסר פעילות גופנית

הבעיה הראשונה- תזונה נכונה, הנה בעלת השפעה עיקרית על בריאותך הכללית וכמו כן, גם על המראה הויזואלי. אם תדאג לשנות את הרגלי התזונה שלך בהתאם למשמרות ולאורח החיים שלך, אתה תחווה שינוי מהותי בהרגשה הכללי וסביר להניח שגם בפן הויזואלי.

הבעיה השניה- חוסר פעילות גופנית, הנה בעלת השפעה עיקרית על הכושר הגופני שלך, מניעת פציעות וכאבים (כגון כאבי גב כתוצאה מחולשת שרירים) ובשילוב תזונה נכונה, היא תמקסם את תוצאות הירידה באחוזי השומן (הכרס).
לכן, על מנת להשיג את מטרותיך, רצוי ומומלץ לשלב תזונה נכונה עם שגרת אימוני כושר מתאימים.

לשאלותך- אנו מעבירים אימונים קבוצתיים עם יחס אישי גבוה וגם אימוני כושר אישיים ע"י מאמן או מאמנת כושר מקצועיים, בסטודיו הממוקם בוייסגל רחובות. כמו כן, ניתן לאמן אותך גם בפארקים או בכל מקום שתחפוץ וכמובן שיש את מלוא הציוד הדרוש לאימון כושר אפקטיבי ומוצלח.
לגבי המוטיבציה והדחיפה קדימה- אתה תזכה ליהנות מהם באימונים הקבוצתיים וגם באימון האישי. מה שתחליט, מכובד ונעזור לך להשיג את מטרותיך בדרך הנכונה ביותר 🙂

 

  • You must to post comments
Showing 1 result
Your Answer
Post as a guest by filling out the fields below or if you already have an account.
Name*
E-mail*
Website