בטן שטוחה וחיטוב לפורים

0
0

איתן מה קורה?? סליחה מראש על החפירה אבל זה ממש חשוב לי

אני רוצה עד פורים להגיע ל״גוף האידיאלי״ כאילו להראות טוב ומחוטבת בטן שטוחה וידיים אחוריות וכתפיים כאילו הכל מחוטב. נגיד להתאמן שלוש ארבע או יותר אפילו פעמים בשבוע  כמובן עם אוכל בריא והכל. יש בסהכ 40 ימים עד אז וכאילו זה לא הרבה זמן ורציתי לשאול אותך דבר ראשון אם זה בכלל נורמלי להגיע לגוף כזה בזמן כל כך קצר ואם כן אם תוכל לעזור לי בזה כי אין לי כל כך הרבה מוטיבציה וגם אם זה עולה כסף אז רק תגיד לי כי אני באמת רוצה וחשוב לי עד פורים להגיע למטרה הזאת

בנוסף לזה הייתי באימון השבוע והיה לי מדהים אני לא וויתרתי לעצמי למרות שרציתי למות חחחחח והייתי ממש גאה

  • You must to post comments
0
0

היי נעה!

הכל טוב ובכיף :)
לשאלתך- אענה בכנות ואומר שאני לא אוהב להציב מטרות קצרות. בשביל לרדת במשקל קיים צורך בשמירה על תפריט תזונה מאוזן. יחד עם זאת, נדרש זמן, סובלנות והתמדה. בהקשר אלייך, את ילדה מהממת שנראית מצוין. ואם את רוצה להוריד עוד במשקל, תצטרכי לדאוג לתזונה נכונה והקפדה עליה לתקופה ארוכה יותר מ-40 ימים. מבחינתי 3 חודשים זה מינימום כדי לחוות שינוי איכותי. יחד עם זאת, אני תמיד בעד להתחיל שינוי (תזונתי שישפיע לחיוב על אורח החיים). כמובן שיהיו תוצאות גם במראה החיצוני, גם אחרי 40 ימים, אבל עדיף שלא להתמקד בזה אלא בשיפור אורח החיים שלך.

אני יכול להמליץ לך על תזונאי מקסים שיעזור לך. אין לי צושג כמה הוא גובה לפגישת ייעוץ ורצוי שאמא שלך תדבר איתו המידה ורלוונטי.

אני שמח מאוד שהיית באימון ולא ויתרת. זה רק מראה כמה את רוצה להצליח ולהשיג מטרות, וזו בדיוק הדרך להצלחה. עוד יותר משמח אותי שניהנית מהדרך :)

  • You must to post comments
Showing 1 result
Your Answer
Post as a guest by filling out the fields below or if you already have an account.
Name*
E-mail*
Website