חיטוב ועיצוב הגוף

0
0

היי, יש לכם אימון לחיטוב ועיצוב הגוף? אני צריכה לרדת לפחות 10 ק"ג עד הקיץ ומוכנה לעבוד קשה מאוד כדי להוריד במשקל ולהשיג את התוצאות האלה. איך זה עובד אצלכם?

  • You must to post comments
0
0

שלום שירלי,

יש לנו המון אימונים המתאימים לחיטוב ועיצוב הגוף, אך יש צורך לשלבם עם תזונה נכונה כאורח חיים בריא. אם כוונתך לסרטוני וידאו לאימוני כושר בבית, אשמח להעלות לכאן לינקים על מנת שתוכלי לבצע וליהנות מהם.
בהתייחס לירידה במשקל של 10 ק"ג עד הקיץ, תלוי מתי את מגדירה קיץ וכמובן- האם יש לך עודף משקל ואם כן כמה הוא גדול? אם יש עודף משקל גדול, ניתן יהיה לרדת במשקל בצורה תקינה ובריאה תוך חודשיים-שלושה. אם עודף המשקל קל, התהליך עשוי להמשך למספר גדול יותר של חודשים. אקדים את השאלה הבאה שלך ואומר שניתן לרדת 10 ק"ג ע"י דיאטות כסאח שונות, אך אינני ממליץ להתפתות כיוון שדיאטות אלה עלולות לפגוע בקצב חילוף החומרים שלך, בתפקוד היומי ובבריאות הכללית שלך.

  • You must to post comments
0
0

היי איתן, יש לי עודף משקל גדול ובגלל זה אני יודעת שאפשר לרדת במשקל בחודש הראשון קרוב ל10 ק"ג גם 7 יתקבלו בברכה חח..ברור. שעם תפריט תזונה טוב ואימונים ששורפים הרבה קלוריות.
איך זה עובד אצלכם??

  • איתן קטן
    שלום שירלי, אכן ניתן לרדת במשקל 7-10 ק"ג אם ועודף המשקל שלך גדול, אך כמו שציינת קיים צורך בשמירה על תפריט תזונה מתאים לירידה במשקל בשילוב אימוני כושר. אצלנו ב-FTR את יכולה ליהנות מאימוני כושר שבהם שורפים הרבה מאוד קלוריות (500-700 קלוריות בממוצע) ובנוסף, יש לנו תכנית מותאמת לירידה במשקל ולה הצלחות רבות. דבר נוסף הוא שניתן ליהנות מסדנאות התזונה שלנו בחינם וברגע שנפתח את המועדון החדש תוכלי להירשם וליהנות מהמידע שנלמד שם.
  • You must to post comments
Showing 2 results
Your Answer
Post as a guest by filling out the fields below or if you already have an account.
Name*
E-mail*
Website