חלבונים ואימון יסודות

0
0

אהלן!
רציתי לדעת קצת יותר על האימון יסודות של יום שישי אם זה רק הסברים על טכניקה או גם אימון כושר? עוד דבר זה איך אני משלב את האימון הזה עם אימון בחדר כושר שאני מנוי אליו? ומתי לשתות את החלבונים?

  • You must to post comments
0
0

היי אסי,
יש כמה דברים שאתה צריך לקחת בחשבון:
1. אימון בחדר כושר לא יועיל לך אם ותעבוד על אותן קבוצות שרירים שאנו עובדים- יום אחרי יום. אימון בחדר כושר יועיל לך אם תבצע פעילות אירובית בחדר כושר או פעילות כוח, ולאחר מכן תעבוד אצלנו על ההיפך. לכן חשוב מאוד לדעת שאתה פועל בדרך נכונה.

2. באימון פונקציונלי אתה עובד על מרכיבי הכוח וסיבולת. לכן בעיניי זה האימון האידיאלי לפיתוח כושר גופני כללי ועל הדרך לשרוף הרבה קלוריות.

3. לשתיית חלבונים אין משמעות מיוחדת. היא לא שונה מאכילת גביע קוטג' או גבינה. לכן, אם יש לך מחסור בצריכת חלבונים, אחלה, תצרוך שייק חלבון. אם אתה אוכל מספיק חלבונים, אין צורך לתסף בעוד חלבונים. אני כותב את זה כי ציינת שאת שותה חלבונים ושיערתי שאתה מצפה מהתוסף למשהו מיוחד. אבל הוא מזון לכל דבר וחשוב שתדע את מטרותיו.

3. אימון יסודות הוא לא אימון רגיל. הוא אורך כשעה ורבע – שעה וחצי יספק לך המון ערך מוסף לפעילויות שלך בהמשך הדרך אצלנו. אתה תלמד כיצד לבצע את התרגילים השונים בטכניקה נכונה והכי חשוב, תלמד איך להתנהל באימונים השונים ובו בזמן להימנע מפציעות.

  • You must to post comments
Showing 1 result
Your Answer
Post as a guest by filling out the fields below or if you already have an account.
Name*
E-mail*
Website