ירידה במשקל ועיצוב הגוף עם תזונה

0
0

שלום,
רציתי לדעת אם יש לי תפריט תזונה שעשיתי אצל תזונאית בשילוב שלוש אימונים בשבוע באמת מספיק כדי להצר היקפים ולרדת במשקל או שצריך להשקיע יותר זמן בכושר?

להלן הפעילות הגופנית שלי:
פעם בשבוע יש לי אימון עם מאמן כושר אישי. לפעמים הוא עושה לי אימוני קיקבוקס, פונקציונאלי וגם אימוני טבטה. אני משלבת איתו גם פעמיים בשבוע עיצוב גוף בחדר כושר ופעם אחת יוגה.
אשמח לתשובתך המקצועית, אם לדעתך יש צורך להוסיף אימון אחד בשבוע של אימוני כוח? או להחליף אימום באימון כוח או ששלוש אימונים בשבוע מספיקים לירידה במשקל ועיצוב הגוף? תודה רבה

  • You must to post comments
0
0

שלום ליבי,

כל תפריט תזונה המותאם נכונה באופן אישי יוביל לירידה במשקל יתרום לירידה במשקל ובאחוזי השומן. אימוני הכושר יכולים למקסם את תוצאות התהליך ע"י שמירה על מסת שריר קיימת וחילוף חומרים תקין. נוסף על כך, לפעילות הגופנית חשיבות גבוהה לבריאות המתבטאת בהפגת מתחים, העלאת קצב חילוף החומרים, שיפור הכושר הגופני ומצב הרוח ביום יום.
לשאלתך- אינני מכיר אותך אישית כמו התזונאית שמלווה אותך. לכן, אינני יכול לומר לך את דעתי המקצועית בנוגע למספר אימוני הכושר שאת מבצעת בשבוע בשילוב תפריט התזונה שהורכב עבורך. זו שאלה שאת צריכה להתייעץ עליה עם התזונאית המלווה או לחלופין, מול איש מקצוע אחר באופן פרונטלי.
יש דבר אחד שאני כן יכול לומר לך בוודאות והוא, בצעי מעקב אחר היקף הטבור והיקף הירך. במידה ולא תראי ירידה בהיקפים לאחר חודש שבו את שומרת על תפריט התזונה ואימוני הכושר, סביר להניח שאינך בכיוון הנכון.
המון בהצלחה!

  • You must to post comments
0
0

תודה איתן,
העניין עם התזונאית הוא שאין לנו קשר מיוחד. אני הופניתי אליה דרך קופת החולים, היא הכינה לי תפריט לירידה במשקל וזהו. היא לא אמרה לי לחזור אליה וגם לא לקחה ממני היקפים. אני אנסה לקבוע איתה שוב כדי שהיא תמדוד אותי. אבל בכל זאת יעזור לי מאוד אם תוכל להסביר לי איך למדוד היקפים בטבור ובירך ומאיפה? תודה רבה

  • You must to post comments
0
0

היי ליבי,

מדידת ההיקפים שאני מבצע נעשית בשני מקומות- הטבור והירך.
מדידת היקף טבור – שמים את סרט המדידה על הטבור עצמו ומתחילים במדידה לכיוון המותן, עד להשלמת ההיקף המלא.
היקף ירך- על מנת שמדידת היקף הירך תהיה זהה למדידה הבאה, אני דואג למדוד את ההיקף מנקודה המתחילה כ-10 ס"מ מהברך. אחרת, בפעם הבאה יהיה קשה מאוד למדוד את היקף הירך מאותה נקודה.

בהצלחה ושנה טובה!

  • You must to post comments
Showing 3 results
Your Answer
Post as a guest by filling out the fields below or if you already have an account.
Name*
E-mail*
Website