כמות

0
0

איתן שלום

קניתי לא מזמן את החלבון של גלאור

ורציתי לדעת איזה כמויות אני צריך לקחת את האבקה?

ובאיזה תדירות אפשר לשתות את החלבון?

תודה נדב

  • You must to post comments
0
0

היי נדב,
אני ממליץ על צריכה יומית של 1.8-2 גרם חלבון עבור כל ק"ג משקל גוף. למשל, אדם השוקל 70 ק"ג יצרוך כ 125 – 140 גרם חלבון ביום.
לשאלותיך-
1. כמה לצרוך מהאבקת חלבון? כמה שחסר על מנת להשלים את התצרוכת היומית המומלצת. למשל, אם אתה צריך להגיע ל-120 גרם חלבון ביום ומצליח לאכול 100 גרם, תוכל להשלים את החסר באמצעות מנת הגשה אחת השווה ל- 24-26 גרם חלבון למנה.
2. באיזו תדירות אפשר לשתות את החלבון? אתה יכול לשתות את החלבון באיזו תדירות שתרצה. אני אישית ממליץ על צריכה של 1-2 מנות ביום. אני מאמין וחושב שניתן לצרוך מספיק חלבון באמצעות תזונה מוצקה כגון: ביצים, דגים, עוף, בשר, גבינה וסויה. לדוגמה: קופסת טונה, קופסת גבינה ו-200 גרם עוף או בשר יכילו 100 גרם חלבון לערך. לכל מקור חלבון יש את היתרונות שלו ולכן כדאי לצרוך כמה שיותר מהתזונה היומית ואת החסר באמצעות חלבון גל אור שרכשת שאגב, הוא מעולה ואני משתמש בו בעצמי.
מכיוון שרכשת תשלובת חלבונים בעלת מהירות ספיגה מהירה-איטית, תדירות הצריכה יכולה להיות בהתאם לחוסר התזונתי היומי שלך – בבוקר, במהלך היום, לפני / אחרי אימון או לפני שינה.
אם יש לך שאלות נוספות, תרגיש חופשי לשאול. ובנוסף, אני מצרף לכאן מאמר שכתבתי בנושא אבקות החלבון. לינק למאמר – אבקות חלבון

  • You must to post comments
Showing 1 result
Your Answer
Post as a guest by filling out the fields below or if you already have an account.
Name*
E-mail*
Website