מה ההבדל בין אימון קרוספיט לאימון פונקציונלי?

2
0

שאלה שמסקרנת אותי מאוד היא מה ההבדל בין אימון קרוספיט לאימון פונקציונלי? יש שוני בכלל?

  • You must to post comments
0
0

שלום עדי וברוך הבא לאתר FTR!

קרוספיט היא שיטת אימון פונקציונלי המשלבת מספר אלמנטים לפיתוח כל מרכיבי הכושר הגופני, כמו כל אימון פונקציונלי אחר. יש לציין שאימון במועדון קרוספיט אחד לא בהכרח יהיה זהה לאימון במועדון קרוספיט אחר כיוון שלכל מועדון יש את האופי שלו (או של בעליו). לכן, אם החלטת להתאמן בקרוספיט, רצוי שתנסה מספר מקומות ולא מקום אחד.

  • You must to post comments
0
0

הי. קודם כל, אני בת 🙂
שאלתי כי אני מתעניינת בקרוספיט ומצד שני שומעת עליכם כל כך הרבה ביקורות טובות מחברים שנמצאים אצלכם. אז אם קרוספיט זה אימון פונקציונלי ואתם עושים אימון פונקציונלי אז מה ההבדל?

  • You must to post comments
0
0

היי עדי וסליחה 🙂

לשאלתך- אנו מועדון כושר לאימון פונקציונלי ברחובות העושה שימוש במגוון אביזרים פונקציונליים כדוגמת: משקולות קטלבלס, מוטות אולימפיים, רצועות TRX, מוטות מתח, טבעות אולימפיות, כדורי הטחה, כדורי כוח ועוד…בעזרת אביזרים אלה אנו בונים ב-FTR אימוני קטלבלס פיטנס, קטלבלס ספורט, אימון TRX, אימוני ריצה, אימוני כוח ועוד מגוון אימונים שמטרתם לשפר את כל מרכיבי הכושר הגופני באופן המקצועי ביותר תוך מתן יחס אישי חם. אלו המאפיינים של מועדון FTR. באשר לקרוספיט, אשר כבודם מונח במקומו, אינני יודע בדיוק מה מועבר שם ובאיזו צורה. זה תלוי בגישת המועדון ומקצועיות הצוות שבו.

  • You must to post comments
0
0

איתן הי, תודה על הכנות! השם פחות רלוונטי בשבילי וחשוב לי שהמקום יהיה מקצועי עם אימונים שיספקו אותי ונראה לי שמעניין אצלכם 🙂
השארתי פרטים במזכירות ואשמח אם תחזרו אליי לתאם אימון ניסיון. תודה ושבוע טוב 🙂

  • You must to post comments
Showing 4 results
Your Answer
Post as a guest by filling out the fields below or if you already have an account.
Name*
E-mail*
Website