עליה וירידה חוזרת במשקל

0
0

שלום..אני שומרת על תזונה ובמקביל עושה גם 4 אימוני כושר בשבוע שכוללים הליכות וחוגי סטודיו..הגעתי למצב שבו אני רוצה לעשות שינוי אמיתי בתזונה שלי כי שם נראה לי אני שוגה..עשיתי המון דיאטות מכל הסוגים,ירדתי המון במשקל אבל תמיד באה עלייה במשקל כשהפסקתי..
אני רק יכולה לשער שאני לא מצליחה לשמור על המשקל אחרי שירדתי בגלל סוג הדיאטה..אז אם אני הגעתי למשקל שאני רוצה איך אני יכולה לשמור עליו ולהנות גם מאוכל נורמלי?

  • You must to post comments
0
0

שלום דנית, ברוכה הבאה אלינו!

קודם כל, כל הכבוד על ההתמדה שלך בכושר ובתזונה!
התייחסותי המקצועית- משתמע מדברייך שהדיאטות שעשית, אשר גרמו לירידה מהירה במשקל, הנן דיאטות לא בריאות שלרוב מתבססות על חלבונים ושומנים בלבד. דיאטות אלה עלולות לגרום לפגיעה בחילוף החומרים, עייפות, סחרחורות, חולשה ועוד… לאחר שמפסיקים איתן, קיימת התופעה שאותה ציינת- עלייה חוזרת במשקל ולפעמים מגיעים למשקל גבוה יותר מאשר היה לפני תחילת הדיאטה. אני ממליץ לך לפנות אל תזונאי ספורט שיתאים עבורך תפריט תזונה מתאים הן למטרות שלך והן לאורח החיים שלך, קודם כל למען הבריאות שלך ולאחר מכן למען השיפור במראה החיצוני.
ולגבי ההנאה מאוכל נורמלי, אני משער שאת מתכוונת לפחמימות בסיסיות כגון אורז, לחם מלא, פסטה ומדיי פעם גם מאכלים עתירי קלוריות? ארגיע אותך ואומר שאין סיבה להתנזר ממאכלים אלה ואף להיפך, אני אישית ממליץ על צריכתם מדי פעם. גם איתם (מדיי פעם) ניתן לרדת במשקל ולהגיע לתוצאות יפות מאוד.

  • You must to post comments
0
0

תודה רבה לך!! אני באמת הרגשתי לא טוב בתקופה הזו שעשיתי דיאטות..במיוחד בדיאטת hcg ואטקינס היו לי הרבה חולשות,עייפות והירידה במשקל היתה חדה מאוד עד שנעצרה..אני אפילו חושבת שעכשיו קשה לי יותר להוריד במשקל ומקווה שזו סתם אשליה.
אתה יכול להמליץ לי על תזונאי טוב?
ואיך התזונאית של הקופת חולים?? זה מאוד זול שם מאשר בפרטי.

  • You must to post comments
0
0

היי דנית,

דיאות HCG (בעיקר) ודיאטת אטקינס ידועות בתור דיאטות שעלולות לגרום לסימפטומים שתארת וכן, גם לירידה חדה במשקל ולאחריה עלייה במשקל כתוצאה מצריכת מזונות "אסורים".
אני ממליץ לך בחום לתאם פגישת ייעוץ עם תזונאי פרטי, אשר ידאג להסביר לך את מהות התזונה הנכונה שכוללת את כל אבות המזון, ירכיב עבורך תפריט תזונה אישי ובריא וידאג להיות שם בשבילך בכל שאלה ובעיה.
אנא השאירי פרטים בתיבת צור הקשר או התקשרי ל: 0525346565 ונשמח להפנות אותך לתזונאי קליני מקצועי.

  • You must to post comments
Showing 3 results
Your Answer
Post as a guest by filling out the fields below or if you already have an account.
Name*
E-mail*
Website