סטודיו הכושר שלנו ברחובות מזמין אותך לאימון ניסיון בחינם

יחס אישי חם

בעיננו היחס האישי הוא במעלה ולכן אנו דואגים שכל מתאמן ומתאמנת זוכים ויזכו ליחס אישי חם, תוך מתן מענה מקצועי לכל שאלה הן בכושר והן בתזונה נכונה.

מקצועיות

המקצוענות שלנו מתבטא בראש ובראשונה ברמה המקצועית של המדריכים שלנו. אין אנו מסתפקים בקורס בודד אלא דואגים כל הזמן ללמוד ולהתפתח בפן האישי, על מנת שנוכל לספק למתאמנים שלנו את הטוב ביותר הקיים בעולם הכושר.

גיוון באימונים

כדי לספק הנאה צרופה מהדרך, אנו דואגים לגוון באימוני הכושר המועברים בסטודיו באופן שלא משאיר אף אחד ואחת אדישים. האימונים בסטודיו משתנים על בסיס יומיומי וכך גם אביזרי האימון בהם אנו עושים שימוש ולכן, כל אימון שלנו פשוט... בצבע!

תוצאות תוצאות!

איננו מוכרים סלוגנים קיטשיים, מבטיחים קסמים ומתבססים על גימיקים שונים. אנו מאמינים שהתמדה בעבודה קשה ומהנה היא הדרך לתוצאות אמיתיות. כמו בכל דבר בחיים. אנו גאים ששיטת הכושר שלנו עובדת ומשגשגת, וכיום משפחת FTR מורכבת ממאות מתאמנים מרוצים הנהנים מתוצאות מבורכות ושירות מקצועי ללא פשרות.

לקוחות ממליצים על FTR - אימון פונקציונלי רחובות

לפני ואחרי אימוני FTR

עדיין מתלבטים ? אתם מוזמנים לאימון ניסיון:

רוצים לשמוע פרטים נוספים?

שמעון דובנוב 47, רחובות

"בריכת וייסגל" בוויז

אודות שיטת הכושר FTR רחובות:

שיטת האימון FTR פותחה בשנת 2013 ע"י איתן קטן במטרה לספק מענה לכושר אמיתי ושיפור אורח החיים לאוכלוסיית הכלל, באופן המקצועי ביותר תוך מתן יחס אישי חם לכל מתאמן ומתאמנת.
אנו מציעים בסטודיו מגוון אימוני כושר פונקציונליים לילדים, בוגרים ומבוגרים, אשר כל מטרתם הינה לשפר את הכושר הגופני ולחזק את כל שרירי הגוף, בדגש על שרירי הליבה- שרירי הבטן והגב.

מפת הגעה לסטודיו:

מפת הגעה אימון פונקציונלי רחובות